piątek, 27 stycznia 2012

Typ aspołeczny

Jestem trochę aspołeczna, przyznaję się. Mam dystans do nowo poznanych osób, nie lubię załatwiać, negocjować, narzucać się. A w Internecie mimo, że dzielę się moimi przygodami z Panną Lulu, rzadko zdarza mi się komentować blogi, które czytuję. Nie nawiązuję łatwo kontaktów, nie jestem duszą towarzystwa. Trudno, przyzwyczaiłam się. Dobrze czuję się w gronie osób, które znam. Mam kilkoro przyjaciół na "śmierć i życie" i to mi wystarczy.


Zostałam zaproszona przez jedną z blogerek - Srokę, do zabawy pt: "nasze ulubione seriale". Hmmmm... dobrze więc, nie będę taka, pobawię się:) W ramach uspołeczniania własnej osoby:) Zabawa polega na wymienieniu kilku ulubionych seriali wraz z opisem. Ok... proszę bardzo:
- Przystanek Alaska - życie proste i blisko natury, mała społeczność i dużo mądrości życiowej - też chcę tak żyć:)
- Miasteczko Twin Peaks - pamiętam ten serial z dzieciństwa, to było chyba moje pierwsze spotkanie z niesamowitością i strachem - Bob cały czas jest przerażający
- Alternatywy 4 - Bareja był niesamowity, jestem bardzo ciekawa, jak skomentowałby naszą dzisiejszą rzeczywistość, gdyby żył
- Zagubieni - serial osiągnął pewną dodatkową wartość - trzymający w napięciu film został rozciągnięty do granic możliwości... i te zagadki, nad którymi można się było zastanawiać przez cały tydzień, tylko zakończenie schrzanione niewiarygodnie
Kiedyś byłam jeszcze fanką Ally Mc Beal, ale z perspektywy czasu nie oceniam tego serialu zbyt dobrze. Lubię też oglądać Dr House'a, ale bez szczególnego afektu - uważam, że świetnie została stworzona postać głównego bohatera, ale do fabuły mam kilka zastrzeżeń. Z serialami nie jestem za bardzo na czasie, bo nie posiadam TV.
A, zapomniałabym... zabawa wymaga przekazania pałeczki dalej - wytypowania 5 blogerek, które zaraża się ideą. O nie! to już za dużo. Zawsze wszystkie łańcuszki szczęścia kończyły się na mnie, nie lubię przekazywać dalej. Trochę aspołeczności muszę przecież okazać:)      

1 komentarz:

  1. to ja ci powiem sama z siebie tutaj- przystanek alaska, csi ny, bones, body of proof, sherlock. 3 kryminalne to odmozdzacze . ach i wallander bbc!!!

    OdpowiedzUsuń